Ωράριο λειτουργίας: 18:30-23:00 | 1ο χλμ Αριδαίας-Εξαπλατάνου – Αριδαία | Τηλ.: 2384 021740 | esperinoaridaias@sch.gr

Επιστρέφουμε μαζί

ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

e-Βεβαιώσεις

ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ – WEBEX

“Η μάθηση είναι το μοναδικό πράγμα που το μυαλό ποτέ
δεν εξαντλεί, ποτέ δεν φοβάται και ποτέ δεν μετανιώνει” ΛΕΟΝΑΡΝΤΟ ΝΤΑ ΒΙΝΤΣΙ
Τα εσπερινά Επαγγελματικά Λύκεια έχουν ιδιαίτερη σημασία στο χώρο της εκπαίδευσης, καθώς προσφέρουν σε όλους ίσες ευκαιρίες συμμετοχής στη δια βίου μάθηση και κοινές εκπαιδευτικές συνθήκες, προκειμένου να συνεχίσουν και να ολοκληρώσουν τις σπουδές τους.
ΕΤΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ
ΤΟΜΕΙΣ
ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΕΣ
ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ – ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

Μήνυμα του Υπουργού Παιδείας, Θρησκευμάτων και Αθλητισμού Κυριάκου Πιερρακάκη για την 25η Μαρτίου

Παρουσίαση ΕΠΑ.Λ.: Τομείς και ειδικότητες – Διαδικτυακή Ενημερωτική Ημερίδα

Υπενθύμιση για την έκδοση προκήρυξης διαγωνισμού για την εισαγωγή ιδιωτών στις σχολές Αξιωματικών και Αστυφυλάκων ΕΛΑΣ με το σύστημα των Πανελλαδικών Εξετάσεων του ΥΠΑΙΘΑ, έτους 2024.

Πολίτες αγόρασαν μόνοι τους απινιδωτές και σώζουν ζωές

Όλες τις εργάσιμες μέρες από 18:30 – 23:00.
1ο χλμ Αριδαίας-Εξαπλατάνου
ΤΚ 58400